Wstęp

Deutsch

Slovensky

Česky

English

Twoja pozycja: Strona główna »Tatry Wysokie » Wstęp

Wstęp

Na tych stronach można znaleźć w pierwszym rzędzie dużo zdjęć (łącznie ponad 10.000 zdjęć oferowanych w www.cdfoto.net katalogu), razem z podstawowymi informacjami na temat możliwości zakwaterowania, odświeženia i wyżywienia w Popradzie i Wysokich Tatrach, ew. w sąsiednich krajach, jak również informacji na temat zakupów (w tym prezenty i upominki). Grupa turystów, jak również turyści indywidualni znajdą tu informacje na temat atrakcji i szlaków turystycznych w Tatrach Wysokich i okolicach. Oferujemy dostawy CD z ponad 2000 zdjęciami Popradu i Wysokich Tatr (patrz próbki - fotoilustracje tej strony), które prezentują region i pomogą lepiej zorganizować swój pobyt w Wysokich Tatrach. Propozycje prezentacji innych przedsiębiorstw zajmujących się turystyką
na tej stronie są mile widziane. Firma z siedzibą w chronionym regionie, wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, otrzyma 50% zniżki. Dotyczy ona także firm zapewniających przyjazne warunki dzieciom, seniorom, osobom niepełnosprawnym oraz osobom niepalącym.

                                                                                                                      Ing. Peter Nemeček

Szukanie w katalogu Cdfoto.net:
 

Linki sponzorowane:

 

Nasz tip: Video Slovakia 2011, lub video Slovakia - The unknown beauty

Poprad - Tatry Dworzec kolejowy Veľký Slavkov
Tatry Wysokie - Starý Smokovec Tatry Wysokie - Štrbské Pleso
Poleć stronę www znajomenu

 

  


Vszelkie prawa zastrzeżone

Nie używać zdjęć na tej stronie internetowej w celach komercyjnych. Z podobnym zamiarem, prosimy o kontakt w celu rozliczenia się z autorem inż. Peter Nemeček, e-mail: ginko@r3.roburnet.sk, lub tel.: +00421-2-65312639. Jeśli to konieczne, dodałem kilka zdjęć w jakości SQ 1: 1024 x 768 pikseli, albo w jakości jakości HQ: 2048 x 1536 pikseli. Pytania i komentarze są mile widziane.
 

Copyright © 2004 GINKO PRO, Bratislava